השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  אודות

  משרד עורכי דין – שלמה מ. פרץ

  משרד עורכי דין אזרחי / מסחרי

  משרד עורכי הדין שלמה מ. פרץ הינו משרד עורכי דין בוטיק הפעיל בתחומי חדלות פירעון ושיקום כלכלי של חייבים יחידים ומוסדיים – חברות ועסקים, ייעוץ וליווי משפטי, דיני עבודה ודיני תעבורה.

  משרדנו ממוקם במרכז הארץ – הוד השרון עם סניפים בצפון – בכרמיאל ובדרום – בבאר שבע, ובכך באפשרותנו לתת מענה משפטי בפריסה ארצית, ניהול תיקים בבתי משפט ובלשכות הוצאה לפועל בכל המחוזות.

  משרד עורכי דין לחדלות פירעון ושיקום כלכלי

  משרדנו מתמחה במתן מענה פרטני לחייבים שנקלעו לחובות בתום לב בהתאם לגישה המשתמעת מסעיפי החוק החדש, המתייחס לחייב אדם שנקלע לתאונה כלכלית ולא מעבר לכך כפי שהיה בעבר – כי חייב נושא על גבו כתם חברתי של פושט רגל שהביא איתו השלכות רבות וקשות. אנו מאמינים כי בבסיסו של החוק החדש הינו סוציאלי ומתחשב שמטרתו העיקרית הינה לשקם את החייב ולאפשר שילובו מחדש במרקם התעסוקתי תוך זמן ידוע וקצוב מראש. לכן, אנו בוחנים כל מקרה לגופו תוך בדיקה מעמיקה ורק לאחר מכן בוחרים את הדרך האסטרטגית המשפטית שמתאימה לחייב הספציפי.

  ייעוץ וליווי משפטי שוטף לעסקים קטנים ובינוניים

  במסגרת מתן פתרון משפטי כולל לעסקים קטנים ובינוניים משרדנו מציע חבילת ליווי וייעוץ משפטי מקיף על בסיס 'ריטיינר' – תשלום חודשי קבוע במסגרתו מקבל הלקוח מעטפת משפטית לעסק, הכולל:

  • ליווי משפטי בשלב הקמת החברה – תכנון מבנה החברה, סוג האחריות של בעלי המניות, עריכת הסכם מייסדים, תחומי אחריות וכו'.
  • ייעוץ משפטי שוטף בפעילות העסק – תכנון והכנת הסכמים הנדרשים להתנהלות יומיומית הכוללים: הסכמי עבודה מול עובדים, סוכנים, ספקים, קבלני משנה ועוד. חוזה שכירות של מבנה לעסק, חוזים מול גורמים חיצוניים וכדומה.
  • טיפול בגבייה – טיפול שוטף בגביית חובות ונקיטת הליכי הוצאה לפועל לפי הצורך – מכתבי התראה, פתיחת תיק בהוצאה לפועל, תביעה בסדר דין מהיר ועוד.
  • ייצוג משפטי בערכאות משפטיות – לרוב עסקים נקלעים לפתחו של בית המשפט מכל מיני סיבות לרבות – הגשת תביעות, הגנה מפני תביעות, הליכי הוצאה לפועל.
  • ייעוץ משפטי בפירוק שותפות – כמו בזוגיות גם שאוהבים ישנן חילוקי דעות, כך גם בעסקים מגיעים לצמתים בחיים העסקיים שנדרשת לקיחת החלטות קשות כגון: פירוק שותפות, פירוק חברה ו/או הכנסת שותף חדש לעסק. לכן, חשוב התערבות של עו"ד המתמחה בדיני חברות ודיני עבודה.

  כחלק מהייעוץ המשפטי השוטף לעסקים וחברות משרדנו פועל להפחתת הסיכונים המשפטיים הכרוכים בהתנהלות היום יומית של העסק. ניהול סיכונים נכון יכול למנוע הוצאות כספיות לא רצויות ולא מתוכננות לבעלי העסק המקבל מאיתנו שירות ייעוץ משפטי שיכולות גם לפגוע בפעילות השוטפת של העסק ואף בשמו הטוב של בעל העסק.

  משרד עורכי דין המתמחה בדיני עבודה

  תחום דיני העבודה שזור במספר חוקים שונים שמטרתם להסדיר את מערכת היחסים של עובד-מעביד, כאשר בין יתר חוקי העבודה המרכזיים נמנים החוקים הבאים: חוק שעות העבודה והמנוחה, חוק דמי מחלה, חוק פיצויי פיטורים, חוק שוויון הזדמנויות בעבודה, חוק יסוד חופש העיסוק ועוד.

  משרדנו מלווה עסקים ויחידים במחלוקות הקשורות לדיני עבודה, ומניסיוננו בליווי משפטי לעסקים יש לנו את הידע והניסיון המקנים לנו יכולת להעריך ולהציג ללקוח את האסטרטגיה המשפטית הנכונה עבורו.

  • ייצוג מעסיקים בדיני עבודה – כאשר משרדנו מייצג מעסיקים אנו מנהלים את התיק תוך שימת לב וניהול סיכונים מחושב, על מנת להימנע מהוצאות משפטיות רבות ובלתי רצויות.
  • ייצוג עובדים בדיני עבודה – כאשר משרדנו מייצג עובדים אנו נחשוף בפני הלקוח את הערכת הסיכוי והסיכון של התיק. לעיתים ישנן מקרים בהם העובד חש כי פוטר בצורה איומה ונוראה מצד מעבידו, אך בפועל לאחר בדיקת העובדות והראיות לא מתגבשת עילת תביעה כנגד המעביד.

  לפיכך, במידה ואת/ה זקוק/ה לייעוץ משפטי בכל הקשור לסכסוך עבודה, יש לבחור בעו"ד המתמחה בדיני עבודה והבקיא בחוקים הקשורים לתחום זה.

  משרד עורכי דין לתעבורה

  משרדנו נותן מענה נרחב לנאשמים בעבירות תנועה ע"י מתן שירותי ייעוץ והגנה משפטית, החל מעבירות של ברירית קנס, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, ועד לעבירות תנועה חמורות ומעורבות בתאונות דרכים קטלניות.

  משרד עורכי הדין – שלמה מ. פרץ מייצג נהגים מכל רחבי הארץ החל בצפון וכלה בדרום. משרדנו נותן מענה מקיף מלא ומקצועי המותאם לדרישות התיק. צוות המשרד ידוע באופיו המשפחתי, במתן יחס אישי צמוד לכל לקוח עד לסיום ההליכים על הצד הטוב ביותר.

  משרד עורכי דין שלמה מ. פרץ – משרדנו מתאפיין באווירה צעירה ומשפחתית, בליווי אישי וצמוד של כל לקוח שמגיע בפתחו של משרדנו ובמתן פתרונות בסוגיות משפטיות ועסקיות סבוכות. אנו מאמינים בהשקעה רבה ככל שניתן בכל תיק ועבור כל לקוח קטן או גדול.

  לתאום פגישת ייעוץ משפטי חינם,

  צרו קשר עם משרדנו בטלפון: 077-6687847

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   "המילון הוא המקום היחיד שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה."

   וינס לומברדי

   עורך דין חדלות פירעון

   אם נקלעתם למצב בו אינכם יכולים לשלם יותר את חובותיכם, ללא הבדל אם מדובר בכם כאדם פרטי או כעסק, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין חדלות פירעון, כדי לטפל ביעילות מרבית במצב מורכב זה. יתכן ואתם נמצאים רגע לפני פשיטת רגל, סיטואציה לא פשוטה הדורשת טיפול מקצועי צמוד ומומחיות בתחום. עו"ד שלמה מ. פרץ יהיה האדם המתאים ביותר על מנת שתקבלו את ההפטר בדרך הכי נכונה וקלה עבורכם. עד לאחרונה לפני שהחלה רפורמת פשיטת רגל, הוטלו קנסות כבדים על חייבים. הרפורמה החדשה הביאה איתה אפשרויות נוספות לחייב, ושינתה את הדרך בה מטופלים תיקי החובות.

   חדלות פירעון עורכי דין

   השיטה שונתה לאחר בחינה מחודשת של השפעת החובות בהוצאה לפועל. ובמסגרתה החלה רפורמה חדשה בבתי המשפט בכל הנוגע לטיפול בחדלות פירעון ופשיטת רגל. בעבר הפטר חובות ניתן רק על ידי שופטי בית המשפט המחוזי ודרך הליך משפטי ארוך ויקר, ברפורמה החדשה במקרים מסוימים, גם רשמי הוצאה לפועל יכולים להעניק "הפטר חובות". לכן בכל מקרה של חדלות פירעון, על החייב לפנות לקבלת יעוץ של עורך דין חדלות פירעון, הבקיא בכל החוקים והאפשרויות הניתנות לחייב. לבד כמעט בלתי אפשרי להתנהל בנושא זה.

   עורך דין חדלות פירעון – יציל מצרה

   הטיפול המשפטי בחייבים הזקוקים לחדלות פירעון הוא ארוך ולא פשוט. כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור החייב, הן בזמן קצר יחסית לתהליך והן עם כמה שפחות הוצאות, חובה לפנות לעורך דין חדלות פירעון, המומחה בתחום כעורך דין שלמה מ. פרץ. במשרדו תוכלו לקבל את כל הפתרונות בנושא חדלות פירעון, כך שתוכלו לקבל את התוצאה המיטבית עבורכם. לשקט נפשי, פנו אלינו עוד היום.

   סיוע משפטי חדלות פירעון

   רוב הסיכויים שעל סמך ההכרות שלו עם עורכי הדין של המוסדות השונים, עורך דין מתאים, ידאג להתנהל מולם ישירות על מנת לקבל תוצאה מיטיבה לשני הצדדים. בשנים האחרונות ישנם שינויים רבים בתחום חדלות הפירעון ופשיטת הרגל, דאגו שעורך הדין שבחרתם יכיר את כל החידושים בחוק. עורך דין שלמה מ. פרץ הוא הכתובת הנכונה עבורכם.

   עו"ד חדלות פירעון – גב חזק

   ב-2019, נכנס לתוקפו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי. החוק החדש יוצר בעצם מהפיכה בתחום חדלות הפירעון, ובכך הוא בעצם מבטל את הוראות פקודת פשיטת וקובע הוראות הדין הנוגעות לדרך הסדרת חובות חייב יחיד. החוק החדש מגדיר שלוש מטרות עיקריות, להביא לשיקומו של החייב, שהנושים יזכו לקבל כמה שיותר מכספי החוב, ולקדם את החייב ולשלבו בחיים כלכליים תקינים. בעזרת עו"ד חדלות פירעון, שלושת המטרות יוכלו להתקיים כשכל הצדדים מרוצים. לכן בכל בעיה משפטית של חובות עדיף לקבל יעוץ ממומחה בתחום.

   נקלעת לחובות כבדים?

   פתחת עסק ולא צלח? נקלעת לחובות כבדים? זה יכול לקרות לכל אחד, הגעת למקום הנכון. בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי חשוב לפעול בתאום עם עו"ד המטפל בתיק. משרדנו עוסק בייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון / פשיטת רגל תוך שימת דגש על שיקומו של החייב כשהוא נקי מחובות הן ע"י הסדר חובות והן ע"י קבלת הפטר מחובותיו ויציאתו לדרך חדשה כמובן ללא הגבלות עד כמה שניתן. אנחנו יודעים ומבינים כי כל חייב הוא עולם מלא ולכן כל תיק מטופל באופן אישי ע"י עוה"ד עם מלוא תשומת הלב המצופה מאיתנו כעורכי דין המתמחים בייצוג חייבים.

   ייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון / פשיטת רגל

   הליך חדלות פירעון הינו הליך משפטי בעל חשיבות רבה שנועד בעיקרו להגשים תכלית סוציאלית שעניינה שיקום ומתן הזדמנות לחייב הנמצא במצב של חדלות פירעון המתקשה לשלם את חובותיו, לפתוח דף חדש בחייו בדרך של הפטר מחובות, תוך שימת דגש על שיקומו הכלכלי וזכותו היסודית להשתקם כלכלית. כדי להבטיח שתהליך השיקום הכלכלי שלך יעבור על הצד הטוב ביותר, חשוב כי לרשותך יעמוד ייצוג משפטי מקצועי ללא פשרות. משרדנו בחר לייצג חייבים מתוך אמונה ורצון לסייע לחייבים לעמוד על רגלם שוב נקיים מחובות עם כל המשתמע מכך. משרד עורכי דין שלמה פרץ מתמחה בליווי וייעוץ ליחידים ולחברות/עסקים המצויים בהליכי חדלות פירעון.
    לקוחות מספרים

    דן פ. נתניה

    הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

    כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

    אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

    אבי י. בני ברק

    כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

    מרין ב. תל אביב

    שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

    אוריין ל. פתח תקווה

    ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

    דניאל ב. ירושלים

    משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

    דוד מ. כפר סבא

    כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

    פנחס ו. נס ציונה

    אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

    פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל