השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  איחוד תיקים

  איחוד תיקים, הוא הפתרון האידיאלי במצב שבו לחייב יש ריבוי תיקים. הבקשה לאיחוד תיקים, היא אחת הבקשות הנפוצות ביותר שמגישים חייבים בהוצאה לפועל. ברוב המקרים מוגשת הבקשה לאחר שבעל החובות, אינו מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו למספר נושים ואז הוא מוצא את עצמו עם מספר תיקים. במקום שהחייב ימצא את עצמו משלם בכל חודש לכל תיק בנפרד, הוא ראשי לבקש לשלם סכום אחד לכל התיקים, ועליו לעמוד בצו התשלומים שיקבע הרשם. על מנת לבצע איחוד תיקים בו תשלמו סכום המתאים למצבכם הכלכלי, עליכם להיעזר בעורך דין מומחה בתחום, לדוגמת עורך הדין שלמה מ. פרץ שידאג עבורכם להסדר הטוב ביותר.

  איחוד תיקים – פחות כבד בכיס

  כשלחייב יש מספר תיקים בהוצאה לפועל, ולכל אחד מהם הוא צריך לשלם סכום חודשי בנפרד, הסכום החודשי הכולל בדרך כלל גבוה ומקשה על החייב לעמוד בתשלומים, ובנוסף הדבר עלול לסבך אותו בהידרדרות במצבו הכלכלי. מומלץ להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל עם הגשת הבקשה לאיחוד תיקים, שבחלקה הגדול היא טכנית וחשוב מאוד לדעת את כל שלביה ולהגישה כנדרש למניעת עיכובים או חלילה סירוב. הבקשה תכלול : טופס נלווה, בקשה מפורטת, תצהיר החייב, שאלון מפורט, וכתב ויתור על סודיות. כמו כן ידווח החייב באיזה סכום חודשי יוכל לעמוד.

  איחוד תיקים – הגנה מצרות

  אם מתקבלת בקשת החייב, נקבע לו צו תשלומים על סכום קבוע שעליו לשלם בכל חודש. במצב זה, נפתרה המצוקה הרגעית של החייב והוא יכול לשוב לשגרת היום. אומנם הוא משלם מחיר מסוים, אך זוכה לשקט נפשי כי כל ההליכים כנגדו מעוכבים, ויש לו הגנה מול הנושים. מומלץ להגיש את הבקשה באמצעות עורך דין המומחה בנושא הוצאה לפועל, כי רצוי וחשוב לוודא שאיחוד תיקים הינו הפתרון המתאים עבור הלקוח גם לטווח ארוך. עו"ד שלמה מ. פרץ, יסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה ויגיש עבורכם את הבקשה.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף בנושא

   בקשה לאיחוד תיקים – כל שלב חשוב

   הבקשה לאיחוד תיקים מונה מספר טפסים, והיא תוגש על כל נספחיה במספר עותקים הזהה למספר הזוכים בתיקים. עותקים נוספים יוגשו ללשכת הוצאה לפועל ועותק אחרון יישאר בידי החייב מגיש הבקשה. בתוך טפסי הבקשה קיים שאלון וכתב ויתור על סודיות שבו יש לציין מהו גובה ההחזר החודשי שביכולתו של החייב לשלם. חשוב מאוד להקפיד על מילוי נכון של הבקשה, השאלון ובמיוחד התצהיר חשובים מאוד להחלטת הרשם. לכן רצוי לעשות זאת באמצעות עורך דין הוצאה לפועל שזוהי התמחותו. לפני מתן ההחלטה האם להיעתר לבקשת איחוד התיקים, רשם הוצאה לפועל רשאי לבצע לחייב חקירת יכולת.

   בקשה לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל

   התנאי העיקרי לאישור איחוד תיקים הוא הצגת הוכחות ללשכת ההוצאה לפועל של בעל החוב, כי ביכולתו לעמוד בהחזר הנדרש, בתוך טווח הזמן הקבוע בחוק. ישנם מספר יתרונות להליך זה. אחד מהם הוא ידיעת בעל החוב כי החוב יסתיים, בתוך זמן מוגדר, וכי התיק ייסגר, בתום אותה תקופה. בנוסף, נושיו לא יוכלו להפעיל לחצים באמצעות סנקציות שונות ולדרוש ממנו הסדרים שונים, לכן חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום. עו"ד שלמה מ. פרץ, יעמוד לצדכם וייצג אתכם בכל ההליך מול הוצאה לפועל.

   איחוד תיקים בהוצאה לפועל

   איחוד תיקים בהוצאה לפועל, הוא אחד השלבים החשובים במצב בו לחייב יש ריבוי חובות לנושים שונים. איחוד תיקים הוא הליך משפטי, בו מאוחדים כל תיקיו של חייב, והיתרון הגדול טמון בכך, שבדרך זו קל יותר להתמודד מול תיק אחד מאשר עם מספר תיקים המתנהלים נגדך במקביל. המשמעות של תיקים רבים בהוצאה לפועל, היא הליכים נפרדים אשר מתנהלים כנגד החייב בכל אחד מהתיקים. חייב המבקש לשלם את החוב בריבוי תשלומים, נאלץ להגיש בקשה נפרדת בכל תיק ותיק. בעבר נקבעו בקלות סכומים קטנים לחייב, כיום המגמה היא להחמיר עם החייב ולקבוע צו תשלומים גבוה. לכן מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין שלמה מ. פרץ המתמחה בתחום מורכב זה.

   בקשה לאיחוד תיקים

   בקשה לאיחוד תיקים היא אחת הבקשות החשובות המוגשות להוצאה לפועל על ידי חייב בעל תיקי חוב רבים. חייב שנפתחו נגדו יותר מתיק הוצאה לפועל אחד, רשאי להגיש בקשה לאיחוד תיקים. את בקשת האיחוד יש להגיש ללשכה שבה נפתחו מרבית תיקי ההוצאה לפועל. על החייב לפתוח במסגרת הבקשה, את מלוא המידע על נכסיו במשך חמש השנים האחרונות, ופירוט מלא של כל חובותיו ביום הגשת הבקשה. מאחר ומדובר בבקשה חשובה המורכבת ממילוי טפסים רבים, רצוי להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום, על מנת שיחתום על התצהיר המצורף וידאג למילוי נכון של כל הטפסים. עו"ד שלמה מ. פרץ, הבקיא בתחום זה, יוכל לסייע.

   עורך דין איחוד תיקים

   חשוב מאוד לציין כי כל מקרה של חייב בהוצאה לפועל נשקל לגופו של ענין. לרשם ההוצאה לפועל קיימת הסמכות לבטל או להטיל הגבלות על חייב, לגרום לו לפרוע את חובו. לכן למנוע עוגמת נפש מיותרת ולהימנע מהוצאות מיותרות, עו"ד שלמה מ. פרץ, יעמוד לצדכם וייצג אתכם בכל ההליך מול הוצאה לפועל.

   איחוד תיקים בהוצאה לפועל – עיכוב הליכים מידי

   כשנגד החייב מתנהלים תיקים בהוצאה לפועל, מוטלים עליו עיקולים והגבלות שונות. איחוד תיקים בהוצאה לפועל, יביא לכך שעם קבלת איחוד התיקים יעוכבו כל ההליכים הקיימים כנגד החייב והוא יוכל להמשיך את שגרת חייו ללא כל הגבלה. חייב אשר נפתח נגדו תיק איחוד יתמודד עם תיק אחד בלבד. מהרגע שהוקם תיק האיחוד, הנושה יכול להגיש בקשות רק לתיק זה, כך הרבה יותר קל לחייב. ישנם תיקים שלא ניתן לאחד במסגרת איחוד תיקים ולמעשה לא ניתן לצרפם לתיק איחוד, לכן מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין המכיר את כל חוקי ההוצאה לפועל, על מנת לקבל מענה הולם לבעייתכם.

   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל