השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל

  סגירת תיק הוצאה לפועל

  סגירת תיק הוצאת לפועל, הוא אחד מההליכים הכי נפוצים בבקשות חייבים בלשכות ההוצאה לפועל. ישנן מספר סיבות בגינן אפשר לסגור תיק לחייב. העיקרית ביניהן, שלא מחייבת הגשת בקשה מצד החייב, היא סיום תשלום החוב. סיבות נוספות מחייבות בחינה של מומחה בתחום, לדוגמת עו"ד שלמה מ. פרץ, המנוסה בטיפול בנושא סגירת תיקים בהוצאה לפועל. במידה והחייב והזוכה הגיעו להסדר מחוץ להוצאה לפועל, על הזוכה להודיע על ההסדר ללשכת ההוצאה לפועל בתוך שבעה ימים ממועד קבלת התשלום, ולבקש לסגור את התיק. מקרה נוסף של סגירת תיק מתקיים באם התנגדות לביצוע שטר או התנגדות לתביעה על סכום קצוב שהגשתם התקבלה.

  סגירת תיק הוצאה לפועל – הליך

  במקרה ועולה צורך להגיש בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל, יש להגיש את הבקשה ללשכת ההוצאה לפועל על גבי טופס המיועד לכך, ולצרף אליו את הנימוקים והאסמכתאות הרלוונטיים לבקשה, לדוגמת ההסכם שנחתם בין הצדדים, החלטת בית משפט בעניין, או הוכחה על העברת תשלום לזוכה. רצוי ומומלץ לעשות זאת בליווי עורך דין, הבקיא בכל הליכי סגירת תיק הוצאה לפועל. לאחר הגשת הבקשה, היא מועברת לעיון ולהחלטת רשם ההוצאה לפועל שייבחן את הבקשה, הנימוקים וכל האסמכתאות שהוגשו במסגרתה ולאחר מכן עליו למסור את החלטתו בנושא בתוך 45 ימים לכל המאוחר.

  סגירת תיק הוצאה לפועל סוף הסיפור

  סגירת תיק הוצאה לפועל היא סופית. החוק קובע כי בתיק שנסגר, יבוטלו כל ההליכים ויוסרו כל העיקולים וההגבלות שהוטלו במסגרתו. בתיק סגור לא ניתן להגיש בקשות, ורשם ההוצאה לפועל לא יוכל לדון בבקשות שהוגשו במסגרתו. החריג במקרה זה, הוא כשסגירת התיק נעשתה במעמד החייב בלבד כאשר הזוכה התמהמה במתן התייחסותו, ואז הוא מגיש בקשה לפתיחה. לכן מומלץ להתייעץ עם עורך הדין שלמה מ. פרץ המומחה בתחום, לפני כל בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף בנושא

   סגירת תיק בהוצאה לפועל

   בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל, היא אחת מהבקשות השכיחות המוגשות בלשכת ההוצאה לפועל. באופן אוטומטי כאשר נפרע חוב בתיק, אמור להיסגר תיק ההוצאה לפועל ללא כל צורך להגיש בקשה, אך לא תמיד זה קורה ויש לשים לב לדבר. חייב, שפרע את החוב או ביצע את המוטל עליו לפי פסק דין, רשאי לבקש לסגור את תיק ההוצאה לפועל שנפתח נגדו, אם התיק לא נסגר באופן אוטומטי. במקרה זה מומלץ לפנות אל עורך הדין שלמה מ. פרץ, שיבצע עבורך את ההליך כדי לוודא שלא נשארו קצוות פתוחים, שיפתיעו אותך בעתיד. יש מקרים בהם רשם ההוצאה לפועל מורה על סגירת תיק, אם במשך שנתיים לא ננקטו בו פעולות, לעיתים גם אם החוב לא נפרע

   מדוע חובה להגיש בקשה לסגירת תיק הוצאה לפועל?

   בלא מעט מקרים קורה שתיק ההוצאה לפועל לא נסגר. במקרים אלה יש סיכוי שבתיק יצטברו ריביות וכך למעשה התיק לא ייסגר. ישנם מקרים בהם הזוכה לא שולח להוצאה לפועל בקשה לסגירת התיק, דבר שקורה בעיקר אם הזוכה מגיע להסדר עם החייב מחוץ לכותלי בית המשפט, ואז התיק נשאר פתוח למרות שהחוב שולם. חשוב לציין כי זוכה חייב לדווח ללשכת ההוצאה לפועל על כל תשלום שהתקבל מהחייב שלא דרך הלשכה, וזאת תוך שבעה ימים מהמועד שקיבל את התשלום. לכן רצוי מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל.

   הוצאה לפועל סגירת תיק

   חשוב לדעת כי במידה והתיק לא נסגר גם לאחר שהוגשה בקשה בעניין, ניתן לערער על ההחלטה במקרים מסוימים, לדוגמא אם מקור החוב בתיק הוא בענייני משפחה, יש להגיש ערעור לבית המשפט לענייני משפחה. אם מדובר בנושא אחר, והרשם בהוצאה לפועל נתן רשות ערעור בגוף ההחלטה עצמה, יש להגיש ערעור לבית משפט השלום. כך או כך תוכלו לפנות אל עורך דין שלמה מ. פרץ שיוכל לעשות זאת עבורכם.

   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל