השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חובות

  עורך דין חובות

  צברתם חובות? נציגי הוצאה לפועל מתדפקים על הדלת? אין ספק שאתם חייבים למצוא כמה שיותר מהר עורך דין חובות. הסדרת החובות היא הדרך הבטוחה והטובה ביותר להשגת פשרה פיננסית טובה עבור חייב למול הנושים. עורך הדין שלמה מ. פרץ יוכל לספק לך שירות ליווי וייצוג משפטי מעמיק ונרחב, מתחילת הטיפול בתיק ועד לקבלת התוצאה המיטבית ביותר עבורך, שלאחריה תוכל להמשיך ולנהל אורך חיים תקין ובריא כלכלית. המשרד יספק לך שירותי ליווי וייצוג משפטי מלא בתחום הסדרת החובות, וביניהם טיפול באיחוד תיקים וטיפול בצווי תשלומים באופן שיאפשר לך לנהל אורח חיים תקין.

   מידע נוסף בנושא

   עורך דין להסדר חובות

   לאחר הגשת הבקשה להוצאה לפועל, יבחן אותה הרשם ויחליט אם לדחותה או לפתוח לאשר את פתיחת תיק ההפטר. באופן כמעט מיידי כל ההליכים שנפתחו נגדך, יעוכבו. על ההוצאה לפועל, לפרסם מודעות הקשורות לבקשתך והודעות ישלחו לנושים שבגין חובך להם ביקשת הפטר, ובכך הם יוכלו להגיש התנגדויות. לכן חשוב מאוד לטפל בעניין עם עורך דין מומחה. פנו עוד היום אל עורך דין שלמה מ. פרץ, שיעזור לכם למחוק את חובכם.

   עורך דין מחיקת חובות – כבר לא ירדפו אחריך

   מטרת החוק החדש למחיקת חובות מ-2019, סוג של מחיקת חובות למעוטי יכולת על מנת שיוכלו להשתקם כלכלית. לא מדובר במחיקת כל החובות מאחר ועל החייב לשלם סכום קטן חודשי לפי סכום שנקבע על ידי הרשם בהתאם ליכולותיו הכלכליות. בנוסף החייב יאלץ לדווח על הכנסותיו והוצאותיו, והרכוש והנכסים שבידיו. לעיתים קיימת מחיקת חובות למעוטי יכולת לחלוטין, והם מקבלים צו הפטר. עורך דין מחיקת חובות, יוכל לייעץ ללקוח על האפשרות הכי נכונה עבורו.

   עורך דין מחיקת חובות

   עורך דין מחיקת חובות, תפקידו לטפל בחובות גדולים שנוצרו והחייב אינו מסוגל לעמוד בתשלומים או בהסדר שנקבע לו. חשוב להבין כי חוב כספי, במיוחד אם הוא בסדר גודל גדול, לא יעלם מאליו והחוב לא יתאדה כך סתם. לעיתים אין מוצא אחר, והחייב חייב לשים סוף לבריחה מהנושים הרודפים אותו ולפתוח בהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי או בשמו המוכר יותר, פשיטת רגל. בשלב זה מומלץ לפנות לעורך דין למחיקת חובות, שיעשה עבורך את העבודה. עורך דין שלמה מ. פרץ, יוכל לסייע עם ניסיונו והיכרו את התחום. חשוב להדגיש כי רק עורך דין מומחה יוכל להגיע לתוצאה המיטבית עבורך, הלקוח.

   עורך דין למחיקת חובות

   טיפול בחובות מצטברים דורש טיפול מעמיק. בחלק מהמקרים הטיפול יעשה מחוץ לכותלי בית המשפט, ובאחרים הטיפול ידרוש ייצוג הולם ומקצועי מול הערכאות השונות. משרד עורך הדין שלמה מ. פרץ הוא המקום הנכון לקבלת כל השירותים תחת קורת גג אחת, מבלי לבזבז זמן יקר ומיותר ולגרור בעיות מיותרות. פנו אלינו עוד היום לקבלת יעוץ מקצועי.

    

   עורך דין חובות – טיפול של מומחה

   טיפול בחובות מצטברים מצריך איש מקצוע מנוסה מהמעלה הראשונה, המבין את כל הסוגיות המשפטיות הנלוות. לכן רק עורך דין חובות, הוא האדם הנכון לטפל בלקוח מסובך כלכלית. איש מקצוע המבין בתחום, ידאג ללקוח לסגירת תיקים בשיעורים המופחתים ביותר, ויסדיר למול הנושים פריסת תשלומים נוחה ונמוכה עבור הלקוח שלו. חלק משמעותי בחובות מרובים הוא הסדרת חובות, המקנה ללקוח הגנה מידית מפני נושים ומדובר על שלב קריטי בהליך הסדר חוב. עורך דין חובות ידע להעריך יחד עם הלקוח את הסכום החודשי בו יוכל לעמוד ובד בבד לקיים שגרת חיים כלכלית תקינה.

    

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל