השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מחיקת חובות בהוצאה לפועל

  הליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל

  מחיקת חובות בהוצאה לפועל, דבר לא פשוט אך בהחלט אפשרי אם את לוקחים איש מקצוע כעורך הדין שלמה מ. פרץ. הסיבות לחובות רבים המגיעים בסופו של יום להוצאה לפועל, הן רבות. בין הסיבות העיקריות: קריסה עסקית, פיטורין בלתי צפויים של אחד מהמפרנסים העיקריים, מחלה, ובדרך כלל מדובר בהתנהלות כלכלית לא מוצלחת. רבים נוטים להזניח את הטיפול בחובות, לרוב מתוך ייאוש, חשוב לזכור שיש דרכים מגוונות להתמודד עם רוע הגזירה וההגבלות שמטילים על החייב בלשכת ההוצאה לפועל. אחת הדרכים היא מחיקת חובות.

  מחיקת חובות בהוצאה לפועל – איך תתמודדו

  האפשרות הראשונה היא, הליך חדלות פירעון . מדובר בהליך משפטי שמטרתו הסופית היא מחיקת חובות החייב. אפשרות שניה היא קבלת צו הפטר, הכוונה היא מחיקת חובות בהוצאה לפועל. הליך זה התקשר באופן מידי להליך פשיטת רגל, ונוצרה הנחה שגויה כי ניתן למחוק חובות אך ורק דרך הליך זה. קיימים הבדלים רבים בין הליך ההפטר בהוצאה לפועל, ובין הליך ההפטר בפשיטת רגל. במידה ונדחתה הבקשה להפטר על ידי ההוצאה לפועל, יכול החייב להגיש בקשה להפטר עם כניסה להליכי פשיטת רגל. במידה ונדחה החייב על בסיס אותו סעיף שהיה מהווה סיבה לדחיית בקשתו לפשיטת רגל, הוא לא יוכל להגיש בקשה גם לפשיטת רגל, לכן חשוב מאוד בהליכים אלו לפנות לעורך דין מומחה בתחום.

  יעוץ עם עורך דין מחיקת חובות הוצאה לפועל מומחה

  ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד מההליכים, לכן מומלץ לפנות לעורך דין מומחה בתחום, על מנת שלא יגרם נזק נוסף וסחבת, ושהבקשה תאושר במלואה תוך הקפדה על שמירת האינטרס של החייב. עו"ד שלמה. מ פרץ מנוסה בתיקים מורכבים מסוג זה, ולכן מומלץ לפנות אליו בהקדם ללא כל השתהות על מנת לקדם את עניינכם.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל