השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מחיקת חובות לבנקים

  הסדר חובות לבנקים

  חובות רבים הם חובות לבנקים. על מנת להיפטר מתיקים כבדים אלה, מומלץ מאוד על מהלך מחיקת חובות לבנקים. לא פעם קורה שלוקחים הלוואה מהבנק, אך ישנה בעיה בעמידה בזמנים ובתנאים לפירעון התשלומים, כך גם בהגדלת מסגרת אשראי בכרטיסי האשראי הבנקאיים, כשהלקוח מתחייב לפרוע את התשלומים החודשיים במלואם, אך בפועל הוא לא מצליח לעמוד בהסדר. עו"ד מומחה במחיקת חובות לבנקים, יוכל להגיע להסדר מיטבי עם הבנק מבלי לפגוע בזכויות הלקוח, תוך פריסת תשלומים נוחה ולעיתים אף מרכוז חובות הלקוח לבנק במידה ומדובר מיותר מחוב אחד לאותו בנק. עורף הדין שלמה מ. פרץ המומחה בתחום, ישיג עבורכם את התוצאה המיטבית שתתאים למצבכם הכלכלי.

  מחיקת חובות לבנקים – יש חיה כזו

  למרבית לקוחות הבנקים, לא תמיד נעים לנהל משא ומתן עם הבנקים, דבר שלעיתים דורש התעקשות, לא מעט ויכוחים, ולדרוש מגוף גדול כבנק, לבוא לקראתו ולעזור. חשוב לזכור שגם בבנק כמו כל גוף אחר מסחרי, אפשר ולעיתים אף הכרחי, לנסות ולדרוש עזרה, וכאן נכנס לתמונה עורך דין, מומחה במחיקת חובות, אשר מכיר באופן מיטבי את ההתנהלות מול הבנקים ויחסוך מהלקוח את כל אי הנעימות, ואף שמיעת סירוב מהנהלת הבנק. רצוי לקחת בחשבון כי הבנק יעדיף מחויבות בהסכמה אישית מהלקוח, ולכן בלא מעט מקרים, הוא ילך לקראת הלקוח, יפחית מגובה החוב, ויאפשר תשלומים נוחים יותר בהסכם.

  פנו לעורך דין חובות לבנקים ללא דיחוי

  חוב לבנק, מכביד על חיי היום יום ומונע מכם לבצע פעולות פשוטות, כגון מתן שיקים במצב של הגבלות, חסימת כרטיס אשראי ואף עיקולים. פניה לעורך דין מומחה בעניין מחיקת חובות לבנקים, תהיה הצעד הראשון לקראת פתרון המצב. אם יש לכם חשבון מוגבל בבנק, חשוב מאוד שתדעו, שגם אז ניתן יהיה להגיע להסדרי חובות בהתאם למסגרת וליכולות שלכם. עו"ד שלמה מ. פרץ, מומחה בתחום, ידאג להסדר הנכון עבורכם 050-7262674

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל