השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חובות בהוצאה לפועל

  לחיות עם חובות, זה כמו לחיות בצינוק. ממש ככה, הרגשת מחנק המלווה במועקה ומחשבות בלתי פוסקות הפוגעות בתפקוד היומיומי שלנו, במיוחד כשמדובר בחובות בהוצאה לפועל.

  ניתן לחזור לחיים נקיים מחובות

  חלום של כל חייב ולא משנה אם זה חוב של מאה אלף ש"ח או מיליון ש"ח להיות נטול חובות. כולם רוצים ושואפים להיות חופשיים מהטרדה של חיים עם חובות, לחיות בלי פחד מעיקולים, שלילת רישיון, עיכוב יציאה מהארץ, עיקול משכורות וכדומה.

  האם ניתן שוב לחיות בלי תיקים בהוצאה לפועל? בלי טלפונים מלחיצים מהבנק? התשובה היא: כן, בהחלט. נדרשת עבודה ייסודית ומקצועית של משרד עורכי דין – שלמה מ. פרץ המתמחים בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, בחירת אסטרטגיה נכונה ותוכנית שיקום התפורה למידותיו של החייב. כל חייב והסיפור שלו – אין חייב דומה למשנהו.

  חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי החדש

  הצמד מילים "פשיטת רגל" מעלה אסוציאציות שליליות קשות והרגשה של חורבן כלכלי בלתי הפיך. נכון ובצדק, לכולנו זה מרגיש ככה כי באמת החוק הישן פקודת פשיטת הרגל היה חוק שאומץ מתקופת המנדט הבריטי, חוק נוקשה, חוק שלא נתן מענה שיקומי לחייב. לכן, נדרשת הייתה מהפכה בתחום ואכן קרתה ב-15/09/2019 כשחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נכנס לתוקף והחליף את החוק הישן.

  החוק החדש הביא עמו בשורות חיוביות במיוחד לחייבים וכשמו כן הוא "חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי", המחוקק שם לנגד עניו מטרה נעלה – לשקם את החייב.

  אז היום בשונה מהעבר, יש הזדמנות שיקומית לחייבים, הזדמנות לחיות ללא חובות העבר ועם עתיד מבטיח. אך חשוב לדעת כי רק במקרים בהם אין ברירה, משרדנו ימליץ על הליך חדלות פירעון, אך זאת לא לפני שבדקנו את האפשרויות האחרות העומדות לנו.

  חשוב לדעת, בהרבה מהמקרים ניתן להגיע להסדר עם הנושים ולא לבחור בדרך של הליכי חדלות פירעון- פשיטת רגל. נושים בד"כ הם גופים פיננסיים שחושבים ומתנהלים כלכלית נטו, לכן יבחרו להגיע להסדר עם החייב ולהרוויח מעט ועכשיו מאשר להפסיד כמעט הכל בהליך שיכול להמשך למעלה מארבע שנים.

  שאלות שחייבים בהוצאה לפועל שואלים

  הרבה חייבים שאולים אותנו: כמה מהחובות באמת יימחקו? כמה זמן זה לוקח ההליך? האם אפשר למחוק את כל החובות? מה קורה עם הנכסים שלי? יש להבין כי כל מקרה לגופו, לכן רצוי לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ולפרוס את כל המידע לפני עורך הדין על מנת להגיע להערכה מדויקת של העבודה הנדרשת בתיק זה.

  הצעד הראשון ביציאה מחובות בהוצאה לפועל

  עוד לפני קביעת פגישה עם עורך דין המתמחה בהליכי חדלות פירעון, חשוב לקחת החלטה חשובה כי מהיום אתה עושה שינוי ובוחר לצאת לדרך חדשה.

  הרבה חייבים נוטים לדחות דברים וסידורים הקשורים לחובות מה שמסבך  וגורע את המצב. לכן אנו ממליצים, לקחת החלטה מידית לשינוי ומרגע זה להתחיל לטפל בנושא.

  חשוב לדעת, לפני שמשקיעים זמן רב וכסף בהליך חדלות פירעון, מומלץ לקבל הערכה מקצועית, לברר כמה ואלו מהחובות ימחקו? וכמובן מהן ההשלכות כתוצאה מההליך.

  פגישת ייעוץ ראשונית חינם

  משרד עורכי הדין שלמה מ. פרץ מזמין אותך לבדיקת סיכויים והערכה מקצועית של אפשרות מחיקת חובות, בהתאם למצבך האישי!

  חייב יקר, הנך מוזמן לעשות את הצעד הראשון במחיקת החובות שלך… צור קשר עם משרדנו וקבל ייעוץ אנושי שהכי מתאים למקרה שלך. אצלנו שמים את כל האמת על השולחן, בין אם נעים לך לשמוע ובין אם לאו אנו נאמר רק את האמת. חרף העובדה שרוב החייבים פועלים באופן רגשי, אנו לא סוטים מן האמת ודוגלים בבחירת הדרך שהכי נכונה לך. אצלנו תקבלו ייעוץ משפטי ראשוני מעו"ד מומחה להסדרים ומחיקת חובות. פגישת הייעוץ הראשונית ניתנת כשירות בגלל המצב הנוכחי ללא עלות והינה מיועדת לחייבים יחידים ובעלי עסקים.

  לבדיקת הסיכויים למחיקת החובות וקביעת שיחת ייעוץ עם עו"ד שלמה מ. פרץ- מומחה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי חייגו עוד היום 077-6687847

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל