השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  פשיטת רגל

  עורך דין פשיטת רגל

  פשיטת רגל היא המוצא האחרון של חייב בעל חובות גדולים, המעוניין לחזור לחיים הרגילים. תפקידם של הליכי פשיטת רגל, לסייע לחייבים שאינם מסוגלים לשלם את חובותיהם, על מנת לצאת לדרך חדשה ללא מכלול חובות, לאחר שיקבלו צו הפטר. אם בכוונתך להתחיל הליך זה, עליך לשכור את שרותיו של עורך דין פשיטת רגל המומחה בתחום זה. חשוב להבהיר כי הליך פשיטת רגל הוא הליך מורכב, ובו יוכל לסייע לך עו"ד שלמה מ. פרץ הבקיא בתחום. היתרון המרכזי של הליך פשיטת רגל, היכולת לפתוח דף חדש ונקי מבחינה כלכלית. בניגוד להליכים שנפתחו בעבר, וחלקם נמשכו לאורך שנים רבות, הליכי פשיטת רגל מאז ספטמבר 2013 מוגבלים בזמן לכ-4.5 שנים.

   מידע נוסף בנושא

   פשיטת רגל – הליך מורכב

   – על מנת להגיש בקשה לפשיטת רגל, יש למלא טפסים ולהגישם לכונס הרשמי, הבודק שהבקשה מולאה כראוי ובנוסף דואג שיוסדר תשלום הפיקדון. לכן חשוב לקבל יעוץ של עורך דין פשיטת רגל.

   – לאחר שמוגשת בקשה לפשיטת רגל ולאחר שניתנת תגובת הכונס הרשמי, ניתן צו כינוס, בדרך כלל תוך זמן קצר ממועד השלמת הבקשה. צו הכינוס כולל איסור על הנושים לנקוט הליך כלשהו נגד החייב.

   – ממונה מנהל מיוחד לתיק שהוא עו"ד חיצוני.

   – על החייב להגיש דוחות חודשיים של הכנסות והוצאות כל חודש או חודשיים במשך ההליך, כדי לוודא שהחייב מנהל בצורה מאוזנת את ענייניו ולא יוצר חובות חדשים.

   – לאחר מכן, החייב מקבל הפטר לאלתר, הפותר אותו מחובותיו.

   עורך דין מומחה לפשיטת רגל

   מאחר ומדובר בהליך ארוך ומורכב, המציאות מחייבת טיפול של איש מקצוע. עו"ד שלמה מ. פרץ, הוא האיש המתאים ביותר לנהל הליך כזה על מנת לקבל תוצאת מיטבית עבור החייב על מנת שיוכל לצאת לחיים חדשים ללא חובות. על מנת לקבוע ייעוץ, פנו אלינו בהקדם.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל