השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם




  דיני עבודה

  עו"ד לדיני עבודה – שלמה מ. פרץ

  משרד עורך דין שלמה מ. פרץ לענייני עבודה – מעניק שירות וייעוץ משפטי לעובדים במגוון תחומים בעולם דיני העבודה. המשרד הינו משרד בוטיק המקנה את מלוא תשומת הלב הנדרשת למחלוקות בתחום דיני עבודה. 

  נקלעתם לסיטואציה בעייתית מול המעסיק שלכם? חשוב לקבל ייעוץ משפטי מקצועי ע"י עורך לדין דיני עבודה אשר יתרום מן הידע והניסיון שלו, למען מיצוי הזכויות שלכם.

  מתי צריך לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בדיני עבודה? להלן מספר תחומים בהם חשוב ואף רצוי מאוד לקבל ייעוץ משפטי טרם נקיטת צעדים משמעותיים מעו"ד בתחום:

  • הסכמי העסקה – בדיקת הסכמי העסקה טרם חתימת חוזה העסקה נדרשת מאחר וכמו בכל חוזה, ישנן סעיפים ותנאים היכולים לפגוע או להיטיב עם העובד.
  • הליכי שימוע בעבודה – כיום לא ניתן לפטר עובד טרם ניתנה לו הזדמנות להשמיע את טענותיו כנגד כוונת המעסיק לפטרו. זכות השימוע מוקנית לעובד לא רק במקרה של סיום התקשרות – פיטורים, אלא גם במקרים שבהם מבקש המעסיק לשנות את תנאי ההעסקה.
  • אפליה בעבודה – חוק שוויון הזדמנויות בעבודה אוסר על מעסיק להפלות עובד על רקע נטייה מינית, מעמד אישי, הריון, טיפולי פוריות, גזע, גיל, הורות, דת, לאום, מוצא, השקפה, תמיכה במפלגה וכיוצא בזה.
  • הטרדה מינית – סעיף 3 לחוק למניעת הטרדה מינית מגדיר מהי ההגדרה להטרדה מינית. לעומת זאת הפסיקה קבעה עקרונות העוזרים להבחין בין הטרדה מינית לבין חיזור לגיטימי שנחשב מקובל.
  • נשים בהריון – זכויות נשים בהריון כולל זכויות תעסוקה לפני ובמהלך ההריון, זכויות תעסוקה במהלך חופשת לידה וזכויות תעסוקה לאחר חופשת לידה.
  • ייצוג בבת דין משמעתי – לא רק עובדי מדינה, גם העובדים ברשויות המקומיות כפופים לדין משמעתי, ונתונים לשיפוט משמעתי בבית הדין למשמעת של עובדי הרשויות המקומיות.
  • עובדים במגזר הציבורי –מדינת ישראל היא המעסיק הגדול ביותר במשק הישראלי עם למעלה מ-50% מכוח העבודה השכיר בישראל מועסק על ידי ממשלת ישראל והמדינה. עובדי מדינה נהנים מיציבות תעסוקתית. עובדי מדינה לא שונים מעובדי המגזר הפרטי בכל הקשור לתנאי השכר הקבועים בחוק. לכולם מגיע תשלום שכר עבודה שאינו נמוך משכר המינימום, ימי חופשה, הבראה, דמי מחלה, הודעה מוקדמת על פיטורים, הפרשות לקרן פנסיה ועוד.
  • עובדי הייטק – ייעוץ משפטי במשא ומתן לחתימת חוזה עבודה לעובדי הייטק ו/או בכירים בשוק העבודה. העסקתם של עובדי הייטק נוגעת בסוגיות חשובות כגון סודות מסחריים ותניות אי תחרות.
  • אנשי מילואים – עובדים שנמצאים בשירות מילואים זכאים להגנה מפני פיטורין בשל שירותם במילואים. חוק שירות המילואים מגדיר את זכויות העובד שיוצא למילואים.
  • תביעות פיצויי פיטורין – במידה ויחסי העבודה הסתיימו באופן המזכה את העובד בתשלום פיצויי פיטורים כחוק, ואלו אינם משולמים לו על ידי המעסיק, רשאי העובד להגיש תביעה לתשלום פיצויי פיטורים כנגד המעסיק.
  • ייצוג בהליכי פרישה – עובד המתקרב לזמן פרישה מעבודתו חשוב שיהיה ערוך עם הסכמי פרישה מתאימים ובדיקת כל הזכויות המגיעות על פי חוק.

  במדינת ישראל כמו בכל שאר מדינות העולם המודרני קיימים חוקים רבים הקשורים להעסקת עובדים שנחקקו במטרה להסדיר את יחסי העבודה – מרביתם מתייחסים לסוגים שונים של התקשרויות עם העובדים. יש הבדל בין עובד שמועסק במשרה מלאה בחברה כלשהי ובין עובד קבלן או נותן שירותים – פרילנסר. חוקים אלה באים במטרה להגן על זכויות עובדים כמו: חופשות, מועדי תשלום, דמי נסיעות, זמני עבודה, שוויון הזדמנויות בעבודה, זכויות עובדת בגיל הפוריות ועוד.

  אנחנו במשרד עו"ד שלמה מ. פרץ רואים עצמנו נכונים וערוכים לכל אתגר הקשור בדיני עבודה ומציעים פתרונות יצירתיים וליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך, עד למציאת הפתרון הנכון עבורכם. פתרונות בנושאי סכסוכים אישיים או קיבוציים, סכסוכי עובד-מעביד, ניהול משא ומתן טרם חתימת חוזה עבודה וייצוג בערכאות המשפטיות – בתי הדין לעבודה.

  יש לכם שאלות בנושאים הקשורים ליחסי עבודה ו/או דיני עבודה? הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בכל שאלה או התייעצות, רצוי להיוועץ עם מומחה לדיני עבודה מוקדם ככל שאפשר.

  שלמה מ. פרץ –  משרד עורכי דין

  מתמחה בדיני עבודה 077-6687847

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם




   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל