השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  דיני תעבורה

  עו"ד לדיני תעבורה – שלמה מ. פרץ

  משרד עורכי דין שלמה מ. פרץ הינו משרד בוטיק המתמחה בייצוג וניהול תיקי תעבורה על כל סוגיהם. צוות המשרד בעל ניסיון רב בדיני תעבורה ונותן מענה ללקוחות מכל הארץ. 

  עצר אתכם שוטר תנועה? קיבלתם הזמנה למשפט? רישיונכם נשלל? הייתם מעורבים בתאונת דרכים? משרדנו זמין לשירותכם בכל נושא התעבורה בנאמנות ומקצועיות.

  חשוב לדעת כי ייעוץ משפטי מקדים בנושא עבירות תעבורה עושה את כל ההבדל! לכן, מאוד רצוי לפנות לעו"ד מומחה בתחום ללא דיחוי. עורך דין תעבורה שלמה מ. פרץ, מומחה בדיני תעבורה, עומד לרשותך במתן ייעוץ וייצוג משפטי.

  משרדנו מתמחה בתחום דיני התעבורה ועוסק בתחומי התעבורה הבאים:

  • נהיגה במהירות מופרזת – נהיגה במהירות מופרזת במיוחד בכבישים בין-עירוניים היא אחת מעבירות התנועה השכיחות והנפוצות ביותר. במקרים בהם מדובר בדו"ח כספי, רף הענישה נקבע ביחס לגובה המהירות בה נתפס הנהג, ובמקרים המגיעים לבית המשפט רף הענישה יקבע ביחס לגובה המהירות בשילוב עם עברו התעבורתי של הנהג.
  • נהיגה בשכרות  – תקנה 26 לתקנות התעבורה מגדירה את האיסור על נהיגה תחת השפעת אלכוהול. העונש המינימלי הקבוע בחוק למי שהורשע בעבירה של נהיגה בשכרות עומד על פסילת רישיונו למשך שנתיים ימים. ברוב המקרים, עוה"ד יעשה מאמץ להגיע להסדר מקל בתיק ולמחוק את הסעיף של הנהיגה בשכרות מכתב האישום ובמקומו ניתן להאשים אתכם בעבירת קלה יותר של תחת השפעת אלכוהול שהעונש המינימלי בגינה הינו פסילה לשלושה חודשים.
  • שימוש בטלפון נייד בנהיגה – תקנה 28 לתקנות התעבורה קובעת כי אדם הנוהג ברכב, חייב להחזיק את ההגה בשני ידיו כל עוד הרכב בתנועה. יוצא מכך, איסור שימוש בטלפון בזמן נהיגה שלא באמצעות דיבורית  מהווה עבירת תנועה. ובנוסף, עצם אחזקת המכשיר בנהיגה מהווה גם היא עבירה.
  • תאונות דרכים – במקרים של תאונת דרכים בה נפגע אדם, הנהג הפוגע חשוף לכת אישום, בהתאם לנסיבות העבירה. תאונות דרכים מסווגות לשלושה סוגי פגיעות: חבלה רגילה, חבלה של ממש ותאונה קטלנית – תאונה שגרמה למותו של אדם הנפגע.
  • נהיגה בפסילה או בשלילה – בהתאם לסעיף 67 בפקודת התעבורה אדם אשר נפסל מלהחזיק רישיון נהיגה ונודע לו על כך באופן רשמי ולמרות זאת, נמצא נוהג בכלי רכב עובר על עבירה של נהיגה בזמן פסילה.
  • המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) הוא המוסמך לביצוע בדיקות בריאותיות לנהגים המופנים על ידי רשות הרישוי, רופאים או גופי ציבור נוספים בנוגע לכשירות הבריאותית לנהיגה. נהגים רבים מגיעים למרב"ד מסיבות שונות – חלק גדול מהנהגים להפתעתם מקבלים הודעה שרישיון הנהיגה שלהם הותלה למשך שנה, מסיבה של: "אי התאמה לנהיגה בטוחה".
  • ייצוג נאשמים בבתי משפט לתעבורה – ייצוג משפטי בביתי משפט לתעבורה הינו צעד חשוב בניהול תיק תעבורתי. כאשר נאשם מגיע ללא ייצוג, אין לו את הכלים והידע להתמודד מול התביעה ויכול לגרום לנזק גדול יותר. הייצוג בבתי המשפט לתעבורה אינו דבר של מה בכך, וישנה חשיבות גבוהה במיוחד לייצוג הולם במטרה למזער את הנזק ובמקרים רבים גם לבטל את האישום.
  • מחיקת נקודות תעבורה –משרד הרישוי משתמש בשיטת ניקוד בכדי לסמן נהגים שמורשעים בעבירות תעבורה מסיבות של הרתעה, פיקוח הפחת סיכון – צבירת 36 נקודות מהווה פסילת רישיון נהיגה. נקודות שנצברו בגין עבירות מלפני שנים יכול שימחקו במקרים מסוימים, לכן רצוי להתייעץ ולבחון את מצב הנקודות עם עורך דין דיני תעבורה מיומן שבקיא גם בשיטה הזו על מנת להבין מה צריך להיעשות על מנת למחוק נקודות.
  • פסילה מנהלית –שוטר שנעברה לנגד עיניו עבירה מתוך רשימת עבירות חמורות יחסית הקבועות בפקודה, או שהוא סבור כי נהג גרם בעבירה לתאונת דרכים שבה נהרג אדם או נחבל, או ניזוק רכוש, רשאי לדרוש מהנהג להילוות אליו אל קצין משטרה או ליטול ממנו את רישיון הנהיגה שלו.
  • עבירות תנועה נוספות – בתוספת השישית לתקנות התעבורה נמנות עבירות התנועה ופירוט הנקודות לפי כל עבירה. נהג אשר קיבל לידו דו"ח, יכול לבדוק ברשימה הנ"ל ולדעת כמה נקודות קבועות בגין העבירה בה הוא מואשם – לפי הסעיף בדו"ח ובתיאור העבירה, ניתן לבדוק כמה נקודות ירשמו בגין אותה עבירה.

  משרד עו"ד תעבורה שלמה מ. פרץ מעניק ליווי וייצוג מלא לנהגים אשר נאשמים בעבירות נהיגה תנועה הדורשות ייצוג משפטי, החל משלב הפסילה המנהלית וכמובן בזמן המשפט עד לסיומו המוצלח, במטרה לשמור על רישיון הנהיגה של הנהג ככל שניתן.

  יש לכם שאלות בנושאים הקשורים בדיני תעבורה? הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בכל שאלה או התייעצות.

  שלמה מ. פרץ –  משרד עורכי דין

  מתמחה בדיני תעבורה 077-6687847

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל