השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  הסדר חובות

  נקלעתם לחובות? לא כל חוב חייב להסתיים בפשיטת רגל ובהסתבכות כלכלית, ניתן להגיע בקלות לטיפול הסדר חובות בעזרתו של עורך דין מנוסה ובקיא בתחום. עו"ד שלמה מ. פרץ יסייע לכם להגיע להסדר החוב המיטבי עבורכם. כדי לצאת מהתסבוכת בהקדם ובצורה הטובה ביותר חשוב להבין כי הפניה לעורך דין מנוסה בתחום, תחסוך מהלקוח כאבי ראש רבים, פניות של הוצאה לפועל, עיקולים והגבלות שונות אשר מפריעים לסדר היום ולניהול שגרה יומית. הסדר חובות שונה מאוד מחדלות פירעון בעצם מדובר בסוג של הסכם בין הצדדים. כאשר בהליך חדלות פירעון מדובר בכפיית הסדר על החייב. בהסדר חוב ישנה הסכמה בכל הנוגע להפחתת גובה החוב ולתנאי ההחזר הנקבעים בין החייב לבין הנושים.

  הסדר חובות – הפתרון המועדף על הלקוח

  טיפול באמצעות הסדר חובות, מבטיח למעשה כי כל נזק לחייב ולנושה יהיה פחות חמור מנזקים שיגרמו להם במסגרת הליך חדלות פירעון. במרבית המקרים הטיפול בהסדר החוב ייעשה מחוץ לכותלי ביתה משפט, ובעצם הוא מתיר לאדם פרטי, או לחברה, שנקלעו לבעיות כלכליות, לדון מחדש במצב החובות ובתנאים להחזר החוב לנושים, כדי להקל ולשפר את המצב הכספי מבחינת נזילות כספי החייבים, כך שיוכלו להתנהל בחופשיות רבה יותר, ולא יסתבכו עם חובות נוספים בשל מצבם הכלכלי.

  הסדרי חובות בליווי עו"ד מקצועי

  אם צברתם חובות, במרבית המקרים תקבלו על כך התרעות בכתב, וזה בדיוק השלב שבו אתם יכולים לבחור את דרך התנהלותכם. היו בטוחים שבמידה ותתעלמו מהמצב זה לא יעזור אלא להפך. לכן זה הזמן לפנות לנושים שלכם ולהתחיל לדבר איתם על הסדר חובות. כאן ניתן ואפילו מומלץ לקבל עזרה מעורך דין המתמחה בתחום הסדר חובות, ויפה שעה קודם. עו"ד שלמה מ. פרץ, מומחה בתחום, עומד לרשותכם בכל שלב בו תמצאו, ויגיע אתכם להסדר המיטבי עבורכם. אל תהססו לפנות ליעוץ 050-7262674.

  הגעה להפטר חובות מלא בעזרת עו

  הפטר חובות

  הפטר חובות, הוא בעצם התוצאה הסופית האידיאלית, בסופו של כל תהליך של חדלות פירעון, או מחיקת חובות. מסלול ההפטר הוא בעצם הליך במערכת ההוצאה לפועל, או בית משפט מחוזי, שבסופו מחליט הגורם השיפוטי במערכת שהוא הרשם או השופט, האם לתת לחייב, שעמד בתנאי החוק, הפטר מחובותיו. על החייב להגיש בקשת הפטר, ורצוי מאוד שהדבר יעשה על ידי עורך דין מומחה בתחום. עורך הדין שלמה מ. פרץ, יפנה עבורכם וינהל את כל התהליך מול הערכאות המשפטיות המתאימות. חוק ההפטר החדש נקבע למשך תקופה של 3 שנים, כאשר בבסיסו עומד הרצון לאפשר לחייבים אשר הוגדרו כמוגבלים באמצעים, תהליך של הבראה כלכלית.

  הפטר חובות – חיים חדשים

  לאחר קבלת הפטר חובות, החייב יוכל להתחיל חיים חדשים ודף כלכלי נקי. זה לא משנה עם אילו סוגי חובות אתם מתמודדים, בין אם זה חוב לבנק או לגורמים אחרים, אתם חייבים לצדכם עורך דין טוב, המומחה בתחום, על מנת שיוכל להוציא אתכם בצורה הטובה ביותר מהתסבוכת. יש שפע של עורכי דין המטפלים בתחום זה, אך רק מהטוב ביותר תוכלו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר. עורך הדין שלכם צריך להיות מנוסה ומעודכן בכל השינויים האחרונים בחוק. עורך דין מקצועי הוא המתכון שלכם לקבלת הפטר כמה שיותר מהר ולכן לא כדאי שתוותרו על שירותיו, כך תוכלו לפתוח בחיים חדשים בהקדם.

  הפטר מחובות

  בעלי חוב רבים, נמצאים בהליכי הוצאה לפועל שנים ארוכות. הרשם קבע להם צו תשלומים חודשי נמוך, המקשה על פירעון התשלומים ושעשוי שלא להחזיר אפילו את הריבית החודשית, דבר שיהפוך אותם בעצם לחדלי פירעון. בנוסף לכך חלות עליהם מגבלות שונות שלא מאפשרות להם לנהל אורך חיים תקין ורגוע. עורך הדין שלמה מ. פרץ, ישמח ללוות אתכם עד לסגירת התיקים וקבלת ההפטר המיוחל.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל