השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  ייעוץ משפטי לחברות

  לעסק שלך יש יועץ משפטי? מדוע חשוב שלכל עסק יהיה יועץ משפטי עסקי?

  ייעוץ משפטי הינו שירות חיוני ומהותי הנדרש לעסקים וחברות. בעלי עסקים נאלצים להתמודד כמעט מידי יום בנושאים וסוגיות משפטיות, כל עסק לפי צורכו. על מנת להימנע מטעויות והתנהלות שגויה בעניינים משפטים, חשוב שלעסק יהיה יועץ משפטי שתפקידו לתת מענה בנושאים בהם נדרשת התערבות משפטית.

  בעידן הדיגיטלי והמהיר היום, עסק מן המניין מתמודד עם תחלופה ושינויים רבים איתם קיימות השלכות משפטיות, לכן לאור המצב בעולם היום, כל פעולה עסקית דורשת גם הבאה בחשבון את הפן המשפטי בנושא.

  במסגרת מתן פתרון משפטי משפטי כולל לחברות ועסקים משרדנו מציע חבילת ליווי וייעוץ משפטי מקיף על בסיס 'ריטיינר' – תשלום חודשים קבוע במסגרתו מקבל הלקוח מעטפת משפטית לעסק, הכולל:

  • ליווי משפטי בשלב הקמת החברה – תכנון מבנה החברה, סוג האחריות של בעלי המניות, עריכת הסכם מייסדים, תחומי אחריות וכו'.
  • ייעוץ משפטי שוטף בפעילות העסק – תכנון והכנת הסכמים הנדרשים להתנהלות יומיומית הכוללים: הסכמי עבודה מול עובדים, סוכנים, ספקים, קבלני משנה ועוד. חוזה שכירות של מבנה לעסק, חוזים מול גורמים חיצוניים וכדומה.
  • טיפול בגבייה – טיפול שוטף בגביית חובות ונקיטת הליכי הוצאה לפועל לפי הצורך – מכתבי התראה, פתיחת תיק בהוצאה לפועל, תביעה בסדר דין מהיר ועוד.
  • ייצוג משפטי בערכאות משפטיות – לרוב עסקים נקלעים לפתחו של בית המשפט מכל מיני סיבות לרבות – הגשת תביעות, הגנה מפני תביעות, הליכי הוצאה לפועל.
  • ייעוץ משפטי בפירוק שותפות – כמו בזוגיות גם שאוהבים ישנן חילוקי דעות, כך גם בעסקים מגיעים לצמתים בחיים העסקיים שנדרשת לקיחת החלטות קשות כגון: פירוק שותפות, פירוק חברה ו/או הכנסת שותף חדש לעסק. לכן, חשוב התערבות של עו"ד המתמחה בדיני חברות ודיני עבודה.

  כחלק מהייעוץ המשפטי השוטף לעסקים וחברות משרדנו פועל להפחתת הסיכונים המשפטיים הכרוכים בהתנהלות היום יומית של העסק. ניהול סיכונים נכון יכול למנוע הוצאות כספיות לא רצויות ולא מתוכננות לבעלי העסק המקבל מאיתנו שירות ייעוץ משפטי יכולות לפגוע בפעילות השוטפת של העסק ובמקרים מסוימים גם בשמו הטוב.

  הערכה ותכנון נכון של התנהלות עסקית בשילוב ייעוץ משפטי יכולה למנוע הליכים משפטיים יקרים, בזבוז משאבים, זמן וכסף לעסק שלך. מעורבות של יועץ משפטי בהתנהלות שוטפת של עסק ובמיוחד במשברים עסקיים, הינו קריטי והכרחי לעסק. קבלת ייעוץ של עו"ד המלווה את החברה באופן שוטף מסייע גם בהסדרת סכסוכים הן פנימיים והן חיצוניים מול גופים צד ג' ואף גופים ממשלתיים.

  כאשר מבינים את החשיבות של יועץ משפטי ותפקידו בכוח של החברה או העסק, כלל לא נלקח בחשבון נושא העלויות. אין ספק כאשר באים לבחון את היעילות הכלכלית – עלות מול תועלת, בעניין ייעוץ משפטי גוברת התועלת אותה מפיק היועמ"ש המונע נזקים ועלויות רבות באופן שוטף.

  בעל עסק/חברה, מאחר וכל צעד עסקי שלך או של החברה שלך גורר השלכות משפטיות, חשוב שיהיה לך את הגב המשפטי בדומה לחברות הגדולות במשק. אז גם לעסק שלך חשוב שיהיה את המענה המשפטי זמין באופן שוטף. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות וליווי משפטי מלא באופן בו משמש משרדנו למעשה כמחלקה משפטית של העסק.

  משרד עורכי דין שלמה מ. פרץ מתמחה בליווי וייעוץ לעסקים וחברות.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   לקוחות מספרים

   דן פ. נתניה

   הגעתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ בהמלצת חבר טוב שהוא לקוח של המשרד. הסברתי את מצבי שאני חייל בודד ונפתחו נגדי הליכים בהוצאה לפועל ולא ידעתי מה לעשות, הייתי חסר אונים. עוה"ד שלמה פרץ מיד נרתם לעזרתי ולקח על עצמו את הטיפול בתיק ולתדהמתי, אף התעקש לעשות זאת בחינם מאחר ואני חייל בודד.

   כמובן שהתיק נסגר לשביעות רצוני וכל ההליכים בהוצאה לפועל נגדי בוטלו.

   אני מודה לעו"ד פרץ וממליץ בחום על שירותיו.

   אבי י. בני ברק

   כבחור צעיר עשיתי מספר רב של טעויות שעלו לי בהתמודדות לא פשוטה עם תיקים בהוצאה לפועל וחובות כבדים. פניתי למשרד עוה"ד שלמה פרץ שמתמחה בהסדר חובות וטיפול בתיקים בהוצאה לפועל וביקשתי את עצתם המקצועית. יש לציין שעוה"ד המליץ והתעקש לנסות הגיע להסדר חובות מול הנושים ולא למהר לפשוט רגל. במצבי דאז, לא הייתי אופטימי בכלל אך מכוון שעו"ד פרץ המליץ, נתתי לזה צ'אנס שבדיעבד השתלם מאוד וממצב של חדל פירעון יצאתי בהסדר חוב מדהים שלא פוגע לי בהווה ובעתיד. בנוסף, כל העיקולים ומגבלות הוסרו במלואן שזה היה מאוד חשוב לי. אין מילים להודות. מיליון תודות.

   מרין ב. תל אביב

   שלמה פרץ הינו עו”ד בעל לב רחב ופשוט תמיד זמין שם בשבילך. אישיות חיובית המשדרת אופטימיות. אני בהחלט ממליצה בחום ובהערכה גדולה, כי מה שמגיע מגיד. הרווחת את זה ביושר ובמו ידיך. אני לא מכירה הרבה עו"ד שזמינים ללקוח כמעט כל שעה ובכל אמצעי התקשרות, בין אם זה הודעות בווטסאפ ובין אם זאת שיחת טלפון. במיוחד במצב של חובות, חייב זקוק לאוזן קשבת תמידית, ולכן אני ממליצה בחום על עו"ד שלמה פרץ.

   אוריין ל. פתח תקווה

   ממליץ בחום ובאהבה על שלמה. היה פשוט וכיף לתת לו לנהל את התיק, אדם בעל רגישות והקשבה לזולת ומדבר בגובה העיניים – זה בדיוק מה שרציתי והייתי צריך כדי לעבור את התקופה הקשה בחיי. הייתי במצב מורכב מאוד והיה חשוב לי עורך דין שיבין ויהיה שם בשבילי ולא רק בשביל הכסף, ושלמה היה שם בשבילי זמין תמיד. מומלץ מאוד.

   דניאל ב. ירושלים

   משרד עוה"ד שלמה פרץ נותן שירות מקצועי ואדיב שאין שני לו. התייחסו אליי כמו מלך, בצורה הכי מכובדת שיש. עוה"ד שלמה פרץ הקדיש למעלה משעתיים בפגישה הראשונה על מנת להבין את כל הסיטואציה ואת כל השתלשלות העניינים במקרה שלי

   דוד מ. כפר סבא

   כבעל עסק הזקוק לקשר שותף עם משרד עו"ד, פניתי בהמלצת קולגה לעוה"ד שלמה פרץ המתמחה בגבייה והוצאה לפועל. מהרגע הראשון התאהבתי בבחור, עו"ד נמרץ וחרוץ שיעשה קודם כל מה שהכי נכון ללקוח. מומלץ לכל עסק שצריך שירותי גבייה.

   פנחס ו. נס ציונה

   אין לי מילים לתאר את ההרגשה, בזכות שלמה אני חופשי מחובות כמו שלא חלמתי לפני. שלמה הוא עו"ד רציני ואמין ברמה הכי גבוהה שיש, איש יקר משכמו ומעלה.

   פרסום עורכי דין בגוגל פרסום עורכי דין בגוגל